Anilos Aktivasyonu 999


Anilos 999 – Lentos’dan olan enerji, sende düşüncelerin Tanrısal alanına bir portal açıyor. O senin DNA’nı orijinal, ilahi formuna uygun çözümlüyor. Işık bedenin ve ilahi hücrelerin İlahi Işığı almak için tamamen aktifleşecektir.

Anilos 999 enerjisi senin enerji alınına açılıyor ve senin ilahi bilince erişimin oluşturuluyor. Ruhun izin verdiğinde şifa gerçekleşir. Tüm seviyelerde, tüm sisteminde temizlik ve arınma olur, endokrin sistemin ve çakraların dengelenir ve birleşmiş çakra oluşturulur.

Yedi ana çakranda ve ışık bedeninde kristal demirlemesi, KY’RAH Yükselişi  tamamlanır.

Sen onun yüksek enerjili güç ve kuvveti üzerinden enerjik sıçramaların tam ışığını alacaksın.

İki manyetik modern çakranın aktivasyonu (Kalarus ve Urana Çakraları) tamamlanır. Böylece bedeninize çektiğiniz manyetik enerji, evrensel yaşam enerjisi artar ve dönüşümüz hızlanır.

Anilos 999 sisteminin kurucusu Solina Arana’Ma Grill-Mitterhofer’dır.Kendisi ile yaptığım görüşmelerde; Anilos 999 aktivasyonunu herkes alabilir, bir ön koşul YOKTUR. Ancak alıcının en azından 1 enerji seansını deneyimlemiş olması önerilerinde bulunmuştur…

  • Eğitim kitapçığı ve Sertifikası tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.

Telif hakları: Bu aktivasyonuı aldığınızda verilen kılavuz en iyi bilgilere binaen hazırlanmıştır ve inisiyasyon hariç durumlarda bir kişiden başkasına verilemez. İnisiyasyon  durumunda enerji alış-verişi €199-dur. Kendine, ruhani dünyasına ve kendi öğretmenine kıymet vermek  önemlidir.  Kılavuzun Reiki forumlarda paylaşımı yasaktır. Ebay gibi  sitelerde bu kitap ancak gösterilmiş fiyatla teklif edilebilir. Eğer bu kılavuzun veya bir hissesinin yayınlanmasına ilgi gösterirsen  bana yaz. Her halü-karda telif haklarının korunması gerekir. Bu dosyayı Masterler insiyasyondan sonra öğrencileri ile  paylaşabilirler sadece. Öğrencilerde bu hassasiyete uygun davranmakla yükümlüdürler.

Bu uyumlama ile ilgili iletişime geçmek isterseniz acunkutlumelis@gmail.com adresine email gönderebilir ya da 0507 966 1026 numaralı telefondan ulaşabilir ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Reklamlar
Tagged with: , , , , , , , , , , , , , , ,
Yeni Çağ Enerjileri kategorisinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

Acun Kutlu Melis
Accredited Member of WMA,
Member of INHA
Reiki Grand Master&Teacher
Reiki Enerji Ve Kuanum Merkezi - Takyon Türkiye
İletişim:
Email:
acunkutlumelis@gmail.com
Telefon:
0507 966 1026