13 Şubat 2012 Uzaktan Sevgi Işını Uyumlaması

Sevgi Işını (Love Light) Hakkında Bilgi

Sevgi Işını Özel bir sevgi frekansıdır. Bu enerjinin kullanımı Reiki ve Takyon’nun kullanımına benzer. Sevgi Işını ile yaptığınız enerji araçları özellikle suyu şarj etmek için iyidir. Suyu daha ince yapar ve böylece hücrelerimiz tarafından daha iyi absorbe edilir.

Sevgi Işını (Özel Sevgi Frekansı); bu enerji ile yapacağınız enerji araçlarını(kolye, küpe, herhangi bir nesne olabilir) üzerinizde taşımak oldukça iyidir; (Etrafınıza sürekli sevgi enerjisi yaydığınızı düşünün 🙂 )

“Evrende iki temel yüksek frekanslı enerji bulunmakta, aynı ying-yang sembolünde olduğu gibi, gece- gündüz, iyilik-kötülük, güzellik-çirkinlik gibi. Bu temel iki enerji Sevgi-Korku enerjisi.Tüm olumlu ve olumsuz frekanslı diğer duygusal enerjiler bu iki temel enerjiden doğuyor. Birinin olduğu yerde diğeri çok fazla barınamıyor. Temel olarak dünyaya Sevgi enerjisiyle geliyoruz ancak yaklaşık üç yaş civarlarında zihnimiz dünya formatına giriyor ve korkularla tanışmaya başlıyoruz. Egomuz bizleri korumak adına korku enerjisini daha çok kullanıyor ve yavaş yavaş ilk saf halimiz olan sevgi enerjisinden uzaklaşmaya başlıyoruz. Amacımız sevgi enerjisinin frekansını korku enerjisinin üzerine çıkarmak. Sevgi enerjisi, kendimize güvenmemizi, yaşamın akışına güvenmemizi, kendimizi değerli bulmamızı (ki hepimiz insan olma onurundan dolayı çok değerliyiz) , sağlık, bolluk ve bereket içerisinde yaşamımızı sağlar. Korku enerjisi ise, yaşamın akışından, geleceğimizden korkmamızı, kaybetmekten, parasız kalmaktan endişelenmemizi sağlar.”

Sevgi Işını’nın kullanımı “Reiki” ve “Takyon”a benzer şekildedir… Sistemin kurucu Ole Gabrielsen tarafından bugüne kadar kullanım notu yazılmamıştır. Ancak Acun Kutlu Melis tarafından 2011 yılında gerçekleştirilen sevgi ışını uyumlamasına katılan herkesin(Reiki ve Takyon eğitimi almamış olanların da) en iyi şekilde faydalanması için Sevgi Işını Kullanım Notları Hazırlanmıştır. Geçen yıl dağıtılan notlara ilave çalışmalar ve yöntemler eklenerek hem notlar hem de enerji yenilenmiş ve nasıl Sevgi Işını Uyumlaması yapılacağı da detaylı bir şekilde anlatılmıştır.Yenilenen enerji ametist özü ve gül kuvars özü ışınları ile güçlendirilmiş eterik kristaller ile özel bir kaç çalışma eklenmiştir…

etkininlik yapılmıştır.

Bu uyumlama ve eğitim için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz:

http://takyonturkiye.com/sevgi-isini/

 

 

Reklamlar
Tagged with: , , , , , , , , ,
Uyumlama Etkinliği kategorisinde yayınlandı
2 comments on “13 Şubat 2012 Uzaktan Sevgi Işını Uyumlaması
  1. […] 13 Şubat 2012 Pazartesi Saat 23:30′da Sevgi Işını Uyumlaması Yapılacaktır…Katılım İçi… […]

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

Acun Kutlu Melis
Accredited Member of WMA,
Member of INHA
Reiki Grand Master&Teacher
Reiki Enerji Ve Kuanum Merkezi - Takyon Türkiye
İletişim:
Email:
acunkutlumelis@gmail.com
Telefon:
0507 966 1026