REİKİ İLE RENKLERİN MUHTEŞEM UYUMU

REİKİ İLE RENKLERİN MUHTEŞEM UYUMU

Sevgi enerjisi olan, evrensel yaşam enerjisi reikiyi içsel olarak hayatımıza aldığımızda kendimizi yeniden keşfederken, bu büyülü yolculukta sürprizlerle ve armağanlarla karşılaşıyoruz.Farkındalığımız arttıkça daha önce yaşamadığımız güzelliklerin, his ve duyguların farkına varıyoruz.Evrenin bize cömertçe sunduğu bu armağanları kabul etmeyi öğreniyoruz.Hatırlayın bahar geldiğinde nasıl cömertçe renklerini bizimle paylaşıyor ve kuru dallar yeniden çiçekleniyor, hayat buluyor….biliyoruz yaşamın kendisi mucize ve biz mucizelerimizi yeniden yaşamaya başlıyoruz.

Bir bebeğin gözlerindeki saf sevgi ışığını hatırlayın, içinizdeki ışığı orada bulduğunuzu… yeşil bir çam ormanında patika yolda yürürken içinizin sonsuz sevgiyle huzur bulduğunu,mavi gökyüzünün sizi sonsuzluğa taşıdığını, turuncu bir gün batımının duygusallığını bütün kalbinizle yaşarken, sabahın yeniden doğuşuyla güneş ilk ışıklarını bize gönderirken yeni umutlarınızın heyecanını yaşadığınızı…

Şimdi enerjimizin farkındayız, biz bir enerjiyiz ve enerjimizi kullanmayı biliyoruz…. ışığın çarpıp kırıldığı her yerde renge dönüşümü vardır…..Reiki renksiz düşünülemez.Görünen fiziksel bedenimiz dışında iç fiziksel bedenimizin rengi kırmızı, duygusal bedenimizin rengi mavi, zihinsel bedenimizin rengi yeşil ve etnik beden dediğimiz ruhsal bedenimizin rengi mordur.Renkler ve enerji varlığımızın kendisidir ve içimizdedir.

İnsan vücudunda omurgamıza simetrik olarak dizilmiş birincil 7 ana chakramız vardır. Her chakra kendi rengiyle bulunduğu bölgedeki organlara renk salgılar. Bu organlar renklerini yeteri kadar alamazsa hastalıklar başlar.Reikiyi renkle uygularken chakralarımızı dengeleyebilir ve bedenimizin ihtiyaç duyduğu rengi belirleyip renk yükleyebiliriz.

Mutlu, sağlıklı, huzurlu, başarılı ve dengeli bir yaşam için
Reiki ve Renklerle buluşmanın zamanı şimdi!!!

Reklamlar
Tagged with: , , ,
Kuantum, Reiki kategorisinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Acun Kutlu Melis
Accredited Member of WMA,
Member of INHA
Reiki Grand Master&Teacher
Reiki Enerji Ve Kuanum Merkezi - Takyon Türkiye
İletişim:
Email:
acunkutlumelis@gmail.com
Telefon:
0507 966 1026